Автор Тема: Карника из Словении  (Прочитано 11505 раз)

Виталий К.

• Sr. Member
  • христианин
    • Перегляд профілю
Re: Карника из Словении
« Reply #105 : Квітня 17, 2016, 07:56:16 pm »
Словенки дійсно показують себе з найкращої сторони. Перезимували чудово, і розвиваються супер динамічно. Агрісії ніякої я в них не побачив, а так був нажаханий висловлюваннями деяких форумчан. Принцип вірь але перевірь ніхто не відміняв. Матеріал достойний, можна з ним працювать
Тобто ви хочете сказати, що всі хто писав (і пише) про агресію словенки просто брехуни?

Василий Полищук

• Full Member
  • Матковод
    • Перегляд профілю
« Reply #106 : Квітня 17, 2016, 11:01:30 pm »
Ні я такого сказати не можу. Але мені дивно чому так радикально все відрізняється, адже матковод один той самий.

Виталий К.

• Sr. Member
  • христианин
    • Перегляд профілю
« Reply #107 : Квітня 18, 2016, 03:33:16 pm »
Ні я такого сказати не можу. Але мені дивно чому так радикально все відрізняється, адже матковод один той самий.
На мою думку все дуже просто: як не крути, а матки вільного парування
« Останнє редагування: Квітня 18, 2016, 03:35:06 pm від Zuchter »

Василий Полищук

• Full Member
  • Матковод
    • Перегляд профілю
« Reply #108 : Квітня 18, 2016, 05:22:06 pm »
Воно то так, я повністю згідний. Але в позаминулому році партія вся прийшла агресивна, а в минулому ні. Я не думаю що так радикально Костомай змінив трутовий фон. Хоча все може бути

Zuchter

• (095)574-18-70
  • Administrator
  • Hero Member
  • Матковод
    • Перегляд профілю
« Reply #109 : Квітня 18, 2016, 05:52:06 pm »
А звідки дані про агресивність "усієї партії позаминулого року"? ::) Ось так народжуються міфи :-[
Так, восени мені здавалося, що моя "нова" словенка набагото лагідніша, ніж роком раніше.
Але весною цьогоріч відчуття протилежні ;) Хоча сьогодні, наче, нормально себе поводили, коли заглядав до них :) 

Трутовий фон не на 100% залежить від Костомая! Крім того, можливі окремі комбінації дають злих бджіл, навіть, якщо батьки мирні. Чи Ви не читали про це у Бр. Адама? ;)

Андрей Сумчанин

• Sr. Member
  • КАРНИКОВОД, магистр по пчеловодству
    • Перегляд профілю
« Reply #110 : Квітня 23, 2016, 07:01:05 am »
Пару тижнів назад заїжджав до мене познайомитися пасічник, поговорили про карніку. Думаю покажу йому кілька сімей, в нємок глянули в ефок і мамок, а тоді думаю словенку відкриємо, погода була хмарнувата, відкрили, без димаря, виймав рамки, поводилися спокійно.
До речі, по активності льоту з-поміж всіх наявних материнських сімей, саме словенка лідирує, одна з двох, і зимівля в неї була дуже добра, розплід почала вирощувати з настанням тепла сталого.

Василий Полищук

• Full Member
  • Матковод
    • Перегляд профілю
« Reply #111 : Травня 08, 2016, 08:43:36 pm »
Словенки потужно працюють, спокійна і видно що медиста. На днях зроблю від них закладку щоб подивитись на них у ф1

Виталий К.

• Sr. Member
  • христианин
    • Перегляд профілю
« Reply #112 : Травня 09, 2016, 08:23:03 pm »
Вчера еще раз убедился, что моя словенка (в Ф1) очень злобливая. :-[ И притом на этот раз у меня был свидетель. ;D Приехал ко мне в гости знакомый пасечник. А я в этом году делал воспиталку как раз из словенки. Да, по развитию она была в лидерах. Но когда я с ней работал (стряхивал пчелу), то было и пожалел, что не выбрал семью поспокойней. Пришлось работать в полной экипировке. Коллега посмотрев на все это действие и получив с пяток укусов от нее (стоял в стороне) - сделал вывод, что у него дворняги наверное по спокойнее будут. Говорит, побыстрей избавляйся от такой карники :'(
П.С. Всем у кого материал из Словении оказался действительно миролюбивым, искренне, по доброму завидую.

Zuchter

• (095)574-18-70
  • Administrator
  • Hero Member
  • Матковод
    • Перегляд профілю
« Reply #113 : Травня 09, 2016, 08:26:26 pm »
Ну, моя после смены зимовалой пчелы, вроде, остепенилася немного... 
« Останнє редагування: Травня 09, 2016, 08:28:56 pm від Zuchter »

Андрей Сумчанин

• Sr. Member
  • КАРНИКОВОД, магистр по пчеловодству
    • Перегляд профілю
« Reply #114 : Травня 11, 2016, 08:40:31 am »
Одну из словенок продал, колега из Полтавской области забрал. Вторая оставшаяся показывает очень сильную динамику развития из 6-рамочного зимовалого отводка, уже занимает около 13-14 улочек, недавно была расширена. Лет активный, расплод как у бакфаста "прямоугольный" и плотный, пчела серая

Василий Полищук

• Full Member
  • Матковод
    • Перегляд профілю
« Reply #115 : Червня 23, 2016, 01:23:02 pm »
Зараз моя пасіка стоїть в лісі на липі, з якої йде ну просто заливний взяток. Всі сім'ї позаливані, не помагає ніяка постановка магазинів врозрив гнізда. Через сутки магазин залитий рідким нектаром, маткам працювати майже ніде. По лідерах як і передбачалось іде тройзек 1075 Сергія Рауша, і що характерно що сама мама що її доці показують рівний результат. Але мова не про це. Що мене вразило так це Словенка, ну майже не відстає від тройзека, медиста і миролюбна просто супер. Я до цього моменту робив від неї декілька закладок, але всі матки пішли моїм замовникам. Тепер вчора на радощах заклав від неї закладку і зроблю собі від неї 10 сімей і подивлюсь на них в ділі по повній програмі. Що характерно матки ф1 получаються такі собі рижо тигрові і крупні. Так що матеріал дивлюсь що толковий і вартий уваги. Можна було і в цьому році замовити, якби знав що так себе покажуть. Але я маю безліч суперового матеріалу карніки, і боюсь що до всього не дійшлиб руки щоб все попробувать. Взяв також в цьому році зимувалий Зінгер 622 і теж приємно вражений, як всією карнікою яку маю на сьогоднішній день

Василий Полищук

• Full Member
  • Матковод
    • Перегляд профілю
« Reply #116 : Липня 01, 2016, 08:08:18 am »
Словенка себе показала на висоті і у Андрюхи Сумчанина. Так що можна з впевненістю ствержувати що матеріал у Костомая стабільний. Я маю також матку і від Буковшика то вона від Комтомаєвої відстає суттєво, можливо на соняху і підтягнеться. Але їй вже винесений приговор відкрутити голову, а на її місце піде Іошка 1075 від Рауша